TURANLAR MANİFATURA HAKKINDA

85 Yıllık tecrübeye sahip olan firmamız Mahmut Turan  önderliğinde uzun yıllar Manifatura olarak hizmet vermektedir. Turanlar Manifatura daha sonra  bünyesine ev tekstili ürün çeşitliliğini de ekleyerek günümüze ulaşmıştır.


Her türlü kumaşın yanı sıra, perde, ev tekstili çeşitleri, Çeyiz ve dikiş Kursu Malzemeleri, Aksesuar, Gipur, Fisko, Koltuk Sandalye ve örtü kumaşları gibi konseplerle faaliyetlerini sürdürmektedir. Bulunduğumuz konum itibariyle tekstil sektöründe en eski  mağazası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Öncelikle müşterilerimize ürünümüzü sunmadan kaliteyi biz birebir görüp müşterilerimize sunabileceğimize inandığımız ürünleri mağazamıza temin edip .müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktır.

Bu gönül rahatlığı ve kalite bizim için ilerleyen zamanda müşterilemizle aramızda güven yolu arz etmektedir.  Güvenli hizmet verebilmek ise bizim en büyük karımızdır. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti her zaman şirketimizde ön planda olup hiç bir müşterimizi mağdur etmeden her şeyin onların istediği gibi olmasını sağlamaktır.